BiuBiu – Producent odzieży damskiej

Masz duży biust?  Chciałabyś świetnie wyglądać, ale Twój biust nie mieści się w odzieży oferowanej przez zwykłe sklepy? Rozumiemy to! Z myślą o Tobie stworzyliśmy tę markę.

Dlaczego robimy takie fantastyczne ubrania? Bo tworzymy je z pasją i radością, chcemy pomóc wszystkim kobietom, które zostały obdarzone przez naturę większym biustem. Chcemy aby mogły ubierać się kolorowo i bezstresowo! Nasze ubrania nie tylko mieszczą większy biust, mają też więcej miejsca na piękne kobiece biodra, wąskie ramiona i talię. Modelki stanowią niewielki procent populacji, my ubieramy pozostałe kobiety i mówimy STOP odskakującym guzikom!

Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą, która oferuje ubrania, zadedykowane kobietom z większym biustem.
Masz dosyć kupowania ubrań, które kiedy zmieszczą Twój biust, powodują, że masz garba, nie widzisz talii lub wyglądasz jak enerdowska pływaczka? Szukasz ubrania, w którym Twoje ramiona nie będą wyglądały jak u Pudziana? Nigdy nie miałaś na sobie sukienki, która podkreślałaby Twoje krągłe kształty? Wejdź proszę, do Biu Biu i wypróbuj ubrania, które uwzględniają fakt, że kobiety mają biust, talię i biodra oraz to, że biusty mogą być różnej wielkości.

Nasze ubrania szyjemy w Polsce, z najlepszych dostępnych na rynku surowców. Wszystkie dzianiny stosowane w naszych wyrobach mają certyfikaty jakości Oeko-Tex Standard 100. Produkty, którym przyznano ten znak są wolne od substancji szkodliwych, w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka, m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

 

Zobacz produkty BiuBiu