Targi Mody Trendy i Stylizacje – Wiosna Lato 2017 – Moda Damska

Targi Mody Sukienki, Targi Mody Moda Damska, Targi Mody Sukienki

Targi Mody Moda Damska, Targi Mody Bluzki, Targi Mody Sukienki

Dziewczęta noszące odzież rozmiar plus mogą wyglądać pięknie, niezależnie od wagi.

Rozmiar plus stał się hitem mody 2017, proste sukienki doskonale podkreślają i wizualnie wydłużają sylwetkę. Istotne są sukienki tulipany, wykonane w kolorach czarnym i białym oraz asymetryczne  bluzki na jedno ramię.

Szczytem popularności jest spódnica w formie trapezu w połączeniu z długim płaszczem. Należy zaniechać aksamitu, nieporęcznych haftów i innych masywnych elementów ponieważ wizualnie dodają kilogramów. Pierwszeństwo należy do prostych, lakonicznych cięć.

Długie tuniki, kardigany i swetry są idealnym rozwiązaniem dla kobiet o szerokich biodrach. Jedynym warunkiem jest to, że odzież musi całkowicie okrywać linię bioder.

Styliści proponują, aby przy rozmiarze odzieży XXL  w 2017 roku zwrócić uwagę na następujące kolory: miękki  błękit, różowy, fioletowy, kawowy, szaro – perłowy, szmaragd, piasek i  jasnozielony.

Należy dobrać właściwe wzory, aby ukryć niedoskonałości figury i odwrócić uwagę od nieprawidłowości.

W 2017 roku szczytem mody jest geometria. Pionowe pasy  i prosty krój dokonają wizualnie wyszczuplenia.  Lepiej unikać dużych wzorów i dać pierwszeństwo miejscowemu kwiatowemu nadrukowi .

Targi Mody Trendy: sukienki, tuniki, kardigany, swetry, bluzki, spodnie, spodniumy

Targi Mody Trendy: sukienki, tuniki, kardigany, swetry, bluzki, spodnie, spódnice, spodniumy

Źródło:  http://dress-trends.com

Co sądzisz o tym produkcie / marce ?

Twój email nie będzie widoczny.