Targi Mody On-line Trendy i Stylizacje – Jesień Zima 2017-18 – Trendy Kolorystyczne

Coś co musisz zobaczyć. Zgodnie z najnowszymi dyktaturami najbardziej znanych projektantów, oto krótkie przedstawienie trendów kolorystycznych w odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej na sezon Jesień-Zima 17/18.

Kolory uniwersalne

Określenie “odcienie niebieskiego” ma zupełnie nową perspektywę, a jego zasięg zbliża się od najchłodniejszych do najgłębszych warstw. Kolor przypominający po południowe niebo daje uczucie spokoju i wyciszenia. Najciemniejsze, mieszanki niebieskości z szarością, tworzą poczucie odosobnienia i głębokiej myśli.

Modne kolory

Zaczyna się od delikatnych róży, przynoszących na myśl kolor ust ukochanej. Uczucie wzrasta stale przez miękkie i słabe odcienie brązu. Następują kwitnąca na bordowo róża, która oddaje najwyższy poziom oddania i uczucia. Najciemniejszy odcień brązu powoduje poczucie komfortu i stabilności. Wtapianie kawałków światła beżowego znaczącego z delikatnego serca, podsumowuje urok tego romansu.

Kolory mody męskiej

Urocze odcienie niebieskiego uspokajają oczy.
Czerwień nawiązuje do odwagi i gniewu drzemiącego w mężczyznach. Intelektualnie spójne, wyciszone odcienie fioletu pobudzają umysł i szukają duchowego spełnienia. Czarny w najczystszej formie, jest rdzeniem wszystkich kolorów i pozostaje tajemnicą. Poprzez najśmielsze kolory gniewu, marzy subtelne fioletowe odcienie i uspokajające blues nieba, emigracja tego stopnia może być tylko doświadczona jako sztuka.

Kolory mody dziecięcej

Odżywienie miękkich odcieni różu i bieli jest kwintesencją dla niewinnych i delikatnych dzieci. Niebieskości podnoszą spokój, jakby patrzyły na jasnoniebieskie bezchmurne niebo. Działając jako kolor akcentu, bakłażan stymuluje pojęcia fantazji i ciekawości.
Ciemne i jasne ziele stabilizują umysł i dodają ciepło do chłodnych barw. Sprowadzanie kawałka przygody poprzez szare i czarne cętki geparda wyłapuje w ten sposób prawdziwą esencję młodzieńczego ducha.

Targi Mody Trendy: bluzki, spodnie, sukienki, kimona, kurtki, …

https: weconnectfashion.com

Co sądzisz o tym produkcie / marce ?

Twój email nie będzie widoczny.