Targi Mody On-line Trendy i Stylizacje – Jesień Zima 2017-18 – Moda Damska

“Chciałam zbadać wszystkie jego odcienie i kształty, wybadać społeczne znaczenie, więc wzięłam pod uwagęuniformy i odzież roboczą “. Stąd Chiuri przekształca mundurek roboczy w wszechstronny kawałek mody, który nie patrzy na płeć, wiek czy zajęcie. Kombinezon Cheviera, stworzony przez Dior w 1949 roku, w rękach ekspertów Marii Grazii, przekształca się w serię kurtek i peleryn, które reinterpretują oryginalną ekstrawagancję, pozostając wiernymi jednemu materiałowi:tafcie, odkrywając jej nową stronę techniczną .
Luźne spodnie z tafty lub dopasowane dżinsy stanowią podstawę tej kolekcji i przyszłość większości kreacji jesienno-zimowych.
Materiały, po które sięgała Chiuri, dyrektor kreatywna Dior, to głównie tafta, bawełna, wełna szczotkowana, aksamit, bawełna oraz oczywiście dżins. Wszystko odcieniach niebieskości, od granatu po błękit.
Dodatki? Nie możemy zapomnieć o wyraźnym podkreśleniu talii, czyli obowiązkowo pasek! Dobrym pomysłem będą torebki o geometrycznych kształtach oraz zamszowe kozaki oraz skórzane botki lub glany.

Targi Mody Trendy: płaszcze, kurtki, spodnie, spódnice, …

Targi Mody Trendy: płaszcze, kurtki, spodnie, spódnice, …

Źródło: http://www.vogue.it/

Co sądzisz o tym produkcie / marce ?

Twój email nie będzie widoczny.