Targi Mody On-line Trendy i Stylizacje – Jesień Zima 2017-18 – Moda Damska

Czwarty dzień tygodnia mody w Paryżu obfitował w niespodzianki. W tym sezonie Maria Grazia Chuiri, dyrektor kreatywna Diora, skoncentrowała się na odzieży codziennej. Co prawda pozostała wierna standardom Domu Mody Dior, ale wyraźnie zaznaczyła własne akcenty. Ten niebieski w ciemnych odcieniach, na jakim Monsieur Christian miał obsesję, staje się tłem dla twórczości Chiuri.
Na pierwszym miejscu zwracamy uwagę na kolory – “Niebieski jest jedynym kolorem, który nigdy nie może konkurować z czernią” – cytuje samego Diora, obecna dyrektor kreatywna. Na wybiegu górował więc niebieski i wszelkie jego odcienie, biel oraz czerń.
W odzieży codziennej spódnice z plisami, płaszcze i garnitury. Spódnice spłaszczone w połączeniu ze swetrami.

Inwazja wieczorowych sukienek, w których księżyc i gwiazdy świecą jak niezatarte wspomnienia romantycznych wieczorów. Sukienki te mają proste kształty, które pozostawiają przestrzeń na akcesoria i dodatki.
Tkaniny użyte do kreacji to głównie szyfon, tafta i wełna.

W akcesoriach pojawiają się torby na zakupy lub prostokątne z bandolierem oraz skórzane berety. Buty zamszowe lub ze sprzączkami ze skóry. Biżuteria dosyć mało widoczna, poza srebrnymi kolczykami.

Targi Mody Trendy: sukienki, kurtki, spódnice, bluzki, swetry , …

Targi Mody Trendy: sukienki, kurtki, spódnice, bluzki, swetry , …

Źródło: http://www.vogue.it/

Co sądzisz o tym produkcie / marce ?

Twój email nie będzie widoczny.