Targi Mody On-line Trendy i Stylizacje – Wiosna 2018 – Moda Damska

We wrześniu w Paryżu odbył się pokaz mody Chloé. Targi przedstawiały modę na wiosnę 2018, a styl na nadchodzący sezon zaprojektowała Natacha Ramsay-Levi.

Natacha jest dobrze znaną projektantką na francuskiej scenie mody, pracowała m.in. dla takich marek jak Balenciaga i Louis Vuitton. Francuska wykonała w tym roku świetną robotę. To był bardzo udany debiut Ramsey-Levi, której prezentacja była nasączona różnorodnością i wieloma wyróżniającymi się elementami.

Celem Ramsey-Levi było ujęcie całej historii domu mody, a także zamieszczenie kilku odnośników do jej poprzedników. Modelki zaprezentowały bawełniane sukienki, a na nich zostały namalowane różne symbole jak np. oczy i dłonie. Do ubioru zostały dodane różne elementy, które z pewnością będą od razu kojarzone z marką Chloé w nadchodzącym roku. Projektantka przyznała, że także była zainspirowana lekkością ubioru od Waighta Kellera, stąd na pokazie mogliśmy ujrzeć sukienki zdobione małym, kwiecistym wzorem.

Na wybiegu zostały zaprezentowane wygodne, nadające się do codziennego użytku a zarazem nawiązujące do elegancji sukienki, kombinezony, spodnie damskie, płaszcze, kurtki oraz spódnice. Największy jednak nacisk prezentowanej kolekcji był na niepowtarzalne sukienki marki Chloé.

 

Targi Mody Trendy: sukienki, spodnie, spodenki, bluzki, spódnice, marynarki, kostiumy, garnitury, płaszcze, kozaki, kapelusze, torebki, kolczyki,…

Źródło: https://www.vogue.com/fashion-shows

by Nicole Phelps

Co sądzisz o tym produkcie / marce ?

Twój email nie będzie widoczny.